Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 05:27 Ay-Güneş olumlu görünümüyle, ailemiz, iş ve duygusal hayatımızla ilgili işleri, meseleleri çözümlemek için bir hayli hevesliyiz. Çabuk sonuç almak, bir an önce bitirmek istiyoruz. Üzerimizdeki sorumluluklar hem günlük hayatın içinde koşturmamızı hem düzenlememizi hem de sağlıklı hale getirmemizi gerektiriyor. Onun için bir yandan da dikkatli olmamız lazım.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, korumaya çalıştığımız değerlerimize bir saldırı olursa buna kayıtsız kalmayız. Hassasız ve dışarıdan gelen etkilere göre tavrımızı göstermekten çekinmeyiz.

Saat 10:21-12:37 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde ılımlı bir şekilde çevrenizdeki insanlarla irtibat kurmanız faydalıdır. Birlik ve beraberlik içinde, toplumsal olaylarda kenetlenmek ve güç birliğinde bulunmak yararlıdır. Bu durum hem maddi hem de manevi değerlerimizi korumamızı sağlar.

Saat 12:37 Ay-Boğa burcu seyrinde, sakinlik, dinlenme arzusu, keyif veren her şeye yöneleceğiz. Yanlışlardan, karmaşık olandan, huzursuzluk verenden uzak durmak isteriz. Dostlarımızla ilişkimizde, hayata bakış açımızda sağlamlık ve güvenlik arzumuz ön plandadır. Kendimizden başkasına güven duymamız pek kolay olmayabilir. O yüzden temkinli davranabiliriz. Eğer emin olursak, o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ