Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler saat 05:27 Ay-Güneş olumlu görünümüyle, öncelikle ilişkimizle alakalı konularda partnerimizin bireysel düşünmesi, agresif yanıtları, bize uymayan tavırları bizi bir hayli düşündürmekte. Onun dediğine uysak ayrı bir dert, uymasak ayrı bir sorun. Biz de bu problemlerin artık bitmesini istiyoruz. Yolumuzu bilelim ve bir an önce arzu ettiğimize kavuşalım. Ancak konuşmaya çalıştığımızda hep o haklı, biz konuştuğumuzda biz haklıyız. İki taraf da, kendince haklı olduğunu düşündüğünden ipe sapa gelmez bir halde ilişkimizde sarsılan dengeleri oturtmaya çalışıyoruz.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her anlamda güvenceye duyulan ihtiyacın göstergesidir. Karmaşık ve sıkıntılı olan her şey bizi rahatsız eder. Arzu ve isteklerimizi görmezden gelen, bizi anlamayan kişiler yüzünden canımız sıkılır.

Saat 10:21-12:37 arasında Ay boşluk etkisinde, içsel sorgulamalar başlar, Ciddi anlamda sınırlarımızı belirleriz. Birilerinin ne düşündüğü veya ne yapacağından ziyade, bizim ne düşündüğümüz önemlidir. Eğer hassas bir dönemdeyseniz, tepkiniz o denli etkili olur.

Saat 12:37 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, uyum ve iç huzurumuz son derece kıymetli hale geliyor. Ancak, hep aynı meseleler üzerinde inatla görüşlerimizi savunacağız. Ten duygusu, sevgiliye özlem, yaren olmak, güvenmek gibi olgular başınızın tacı. Bunlardan asla vazgeçmezsiniz. Parasal konular da emniyette olma isteğimiz yüksektir. Bizim arzularımızla, dış dünyanın gerçekleri arasındaki fark bir hayli belirgin olabilir. Birilerine uyma zorunluluğu bizi sıkabilir.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ