Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 03:44 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Bu enerji bulunduğunuz alanı koruma dürtünüzü işaret eder. Bu ister aileniz olsun isterse yaşadığınız eviniz. Hiç fark etmez. Hemen savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.

Saat 09:47 Ay-Merkür görünümü, geri planda halledilmesi gereken işlerin göstergesidir. Ailevi meselelerde sözümüz dinlensin isteriz. İş yoğunluğumuz nedeniyle zorlanabiliriz.

Saat 17:27 Venüs-Satürn görünümü her yönüyle sizi destekleyicidir. Dostlukları güçlendirir, güven duygunuzu yükseltir ve başarılı girişimlerin işaretçisidir. Aşkta şansınız artar. Proje ve planların yolunda yürümesini sağlar. Yaşça büyük kişilerden destek görürsünüz. Önemli bir konuda doğru kararı verirsiniz. Sağduyulu yaklaşımlarınız insanlar tarafından takdirle karşılanır. Bir iş teklifi alırsınız. Bir projede yer almanız istenir. Bir başvurunuz olumlu sonuçlanır. Bir sorun çözüme kavuşur. Başkaları size danışır, fikrinizi alır.

Saat 20:12 Ay-Jüpiter görünümü, özgür olmak ve hiçbir şeye zorunlu olmadan yaşamak arzunuzdur. Değişim istersiniz. Sıradan şeyler sizi memnun etmez.

Saat 22:21 Ay-Satürn görünüm etkisinde, birileri sadece kendini düşünüyor, size destek olmuyorsa, sorumsuz davranıyorsa canınız sıkılır. Doğal olarak tepkisel davranırsınız.

Güzel bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ