Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 05:27 Ay-Güneş görünümü, bir yandan hedefimizi gerçekleştirme arzusundayız diğer yandan ilişkimize derinlemesine bakmak durumundayız. Bize düşen tabii ki gerçekçi bir şekilde hareket etmektir. İleriye dönük bir şekilde düşünmemiz şartlarımızı gözden geçirmemiz, problemlerimizi çözmemiz varken, başka bir problemin yaratıcısı olursak nasıl ilerleyeceğiz? Nasıl düzgün bir karar verebileceğiz ve nasıl düzenlemede bulunacağız.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi-manevi anlamda güvence elde etmek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Yenilik ve değişimlere açık oluruz. Amacımız bellidir ve kazanmak tek isteğimizdir.

Saat 10:21-12:37 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bir şeye sinirlendiğimizde hemen parlayıp sönen tarzda tepkilerde bulunabilirsiniz. Ancak tabii ki dikkatli olmakta mutlaka fayda var. Çünkü boşluğun etkisi bittiğinde, bu durumdan pişmanlık duyabiliriz. Sakin bir şekilde işlerimizi yoluna koyarsak, bu kısa dakikaları verimli bir şekilde değerlendirmiş oluruz.

Saat 12:37 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, fiziksel ve ruhsal açıdan hoş ve huzur verici olana yöneleceğiz. Zevklerimize düşkünlüğümüz artarken, rahatımızı bozmadan günü geçirmekten yanayız. Günlük aktivitenin özünde, geleceğe güvenle bakma arzusu bir hayli yüksek. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmaya dikkat ediyoruz.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ