Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 05:27 Ay-Güneş görünümü olumlu gibi dursa da, hem duygusal hem de fiziksel anlamda bizi rahatsız edebilecek kişi ve durumlara karşı da dikkatli olmamızda fayda var.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, içimizde bastırdığımız öfkenin işaretçisidir. Bunu kimseye belli etmeyiz. Ancak ihtiyacımız olan tek şey, güvencedir. Dış dünyada başarılı olduğumuzda, desteklendiğimizde bu öfkenin azaldığını hissederiz.

Saat 10:21-12:37 arasında Ay boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dili içinde, fevri hareketlerden kaçınmakta ve üzerinize gelinse dahi, birilerinin sizi yoldan çıkarmasına izin vermemekte fayda var. Yani dolduruşlara gelmemek lazım.

Saat 12:37 itibariyle Ay burcunuz üzerinde seyredecek. Dikkatli ve amaca yönelik hareket etmenin, sıcak ve şefkat dolu davranmanın işareti olan bu geçişte, ağzınızın tadı yerine gelir desem beni gayet iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Ancak yönlendirilmekten, şunu şöyle yap denilmesinden, rahatsız edilmekten pek hoşlanmazsınız. Küçücük şeylerin bile sizi mutlu ettiğini fark edebilirsiniz.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ