Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 05:54 Merkür-Pluto görünümü, gayet olumlu buluyorum. Hem aşk ilişkinizi hem iş hayatınızı hem de yeteneklerinizi istediğiniz bir alanda ifade edebilirsiniz. Siz geçici olan değil kalıcı olandan yanasınız. Eğer bir karar verilecekse bu konuda fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. İş-eğitim-ticari-yolculuk-yerleşim veya diğer konulardaki tanıtım faaliyetlerinize önem veriniz. Bilginizi deneyimlerinizi ortaya koyarken kendinize güvenin. Siz dile getirmezseniz hiç kimse sizin ne kadar yetkin biri olduğunuzu anlayamaz.

Saat 08:12 Ay-Neptünle zorlu bir görünüm yapacak. Hedefine odaklanan kişi başarı özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var. Benim günlük aktivitede size tavsiyem her zaman bir açık bir kapı bırakmanızdır. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.

Saat 14:51 Merkür-Jüpiter görünümü, sizi aşkta destekleyici ve şanslı kılan bir enerjidir. Cömert ve sevgi dolu yanlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz. İhtiyacınız olan güzelliklere kavuşma arzunuz yükselir. Bir şekilde bir olanak bularak yaşamınızı konforlu hale getirecek yol ve yöntemler ararsınız. Etrafınızda sizi ilgiyle dinleyen ve sevgiyle yaklaşan insanlar bulursunuz. Kutlamalar yapmak için bu enerji gayet olumludur. Bir arkadaşınızın, sevgilinizin ve çocuğunuzun mutluluğuna hep birlikte şahit olursunuz. Güzel ve kaliteli ortamlarda bulunursunuz.

Saat 17:47 Ay-Merkür görünümü, hesap dışı gelişmeleri gösterir. İşler umduğunuz şekilde gelişmeyebilir. Yanlış anlaşılmalar, gecikmeler olabilir. Ulaşım ve haberleşmede tedbirli olmakta yarar var.

Gönlünüzce geçecek bir Pazar günü diliyorum.

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ