Kalepanel.Com
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Saat 00:59 Ay-Mars görünümü, finansal ve iş konularında biraz temkinli olmamızı söylüyor. Ne yaptığımızı bilmemiz, gittiğimiz yolu görmemiz lazım. İstekliyiz, arzuluyuz ve burnumuz iyi koku alıyor.

Saat 03:31 Ay-Chiron görünümü nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizi gösteriyor.

Saat 06:54 sonrası Ay-Oğlak burcunda ilerliyor. Ciddi konuşmalarınız ardından da özgüvenli haliniz, size artılar kazandırabilir. Gerçeklerin çizdiği yoldan giderek, düş kırıklığı veya sıkıntı yaşadığınız her olayı güce dönüştürebilirsiniz.

Saat 18:22 Güneş-Pluto olumlu görünümü sayesinde, hem ilişkinizle alakalı konuları derinlemesine gözden geçirmeniz hem de hedef belirlemeniz kolaylaşır. Burada önemli olan bir başka ayrıntı şudur. Birlikte olduğunuz kişi veya iş yaptığınız insanlarla siz, hayata farklı bir şekilde yanaşıyor olsanız da, Eninde sonunda ortak bir nokta üzerinde birleşiyor musunuz? Yoksa öylesine bir aradasınız? Bunu dürüstçe yanıtlamanızda yarar var.

Saat 18:24 Ay-Satürn kavuşumunda, sorumluluklar önemseniyor. Çok sıcak davranmasak da, sevdiklerimizin varlığını önemseyeceğiz.

Her şey sizden yana olsun. Mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ